Тайванцям обіцяють мільйон за кращий слоган Автор: Lesly · Опубліковано: 17.03.2010 15:41 · Розділ: Цікаві факти

Влада Тайваню запропонувала чималу нагороду, тому, хто придумає найбільш вдалий слоган, який спонукатиме задуматися над відвічним питанням продовження роду.

За даними інформагентств, в постанові Міністерства внутрішніх справ, якому належить ця ідея, говориться, що необхідно придумати влучне та дотепне звернення до населення, "що викликає у всіх бажання мати дітей". Переможцю конкурсу, тобто автору найбільш вдалого слогана, держава обіцяє виплатити винагороду у розмірі мільйона тайванських доларів (понад 31 тисячу доларів США).

З проблемою низькою народжуваності стикнулися багато країн світу. Фото взято з сайту bigmir.net
З проблемою низькою народжуваності стикнулися багато країн світу. Фото взято з сайту bigmir.net

Такий захід був вимушеним рішенням, зважаючи на критично низькі рівні народжуваності в країні. Треба сказати, що по показнику народжуваності Тайвань займає одне з останніх місць у світі: на тисячу осіб тут народжується близько восьми дітей протягом року. За даними ООН, середньостатистичний світовий показник зараз становить 19,95 народжень на тисячу осіб (його значення в різних країнах може сягати від 7,6 до 51,6).

Місцеві урядовці вже не одноразово намагалися вжити заходів, щоб збільшити народжуваність, зважаючи на різке скорочення працездатного населення, що може обернутися соціальною та економічною кризою. Однак, всі їхні спроби не увінчалися успіхом.

За минулий рік тут народилося 191 310 дітей, що майже на 4 відсотка менше, ніж у попередньому. А загалом населення Тайваню становить трохи менше 23 мільйонів чоловік.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу