З продажу в школах вилучать напої з підвищеним вмістом цукру Автор: Lesly · Опубліковано: 17.03.2010 14:36 · Розділ: Краса і здоров'я

Представники американської компанії "Пепсіко", другого найбільшого в світі виробника напоїв, повідомили про намір до 2012 року вилучити з продажу в школах свої напої з підвищеним вмістом цукру. За повідомленням інформагентств, рішення "зачепить" більш ніж 190 країн світу.

Вилучення з продажу в школах висококалорійних напоїв дозволить зменшити ризики розвитку ожиріння серед учнів. Фото взято з сайту medkarta.com
Вилучення з продажу в школах висококалорійних напоїв дозволить зменшити ризики розвитку ожиріння серед учнів. Фото взято з сайту medkarta.com

Треба сказати, що ще в 2006 році компанії "Пепсіко" та "Кока-Кола" припинили продаж своїх висококалорійних напоїв у школах США. На даний час в приміщенні школи учні можуть придбати тільки мінеральну воду, фруктові соки, в які не додається цукор та знежирене або зі зниженим вмістом жиру молоко. Щоправда, старшокласники можуть купувати в шкільних буфетах газовані напої зі зниженим вмістом цукру. Винятки робляться тільки для спортсменів, яким дозволяється продавати енергетики.

А тепер "Пепсіко" планує розширити географічні кордони своєї програми, вилучивши високоенергетичні напої з продажу у школах по всьому світу. Такі заходи, переконані фахівці, дозволять зменшити ризики розвитку ожиріння серед учнів і уникнути багатьох ускладнень у формі серцево-судинних захворювань та діабету.

Джерело: medkarta.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.