Американці розробили косметику, що вражає в прямому значенні слова Автор: Lesly · Опубліковано: 16.03.2010 14:25 · Розділ: Краса і здоров'я

Кожна жінка знає, що недоліки зовнішності можуть в мить ока виправити косметичні засоби, різноманіття яких сьогодні просто вражає. А в США останнім часом набирає популярності декоративна косметика, яка може вразити не тільки в переносному, але й у прямому значенні слова.

Зокрема, тут з’явилися тенденція використовувати косметичні засоби для самооборони і навіть почали відкриватися спеціалізовані магазини, в яких кожна жінка може придбати косметику з "секретом".

Останнім часом набирає популярності декоративна косметика, яка може вразити не тільки в переносному, але й у прямому значенні слова. Фото взято з сайту arabio.ru
Останнім часом набирає популярності декоративна косметика, яка може вразити не тільки в переносному, але й у прямому значенні слова. Фото взято з сайту arabio.ru

По зовнішньому вигляду такі засоби неможливо відрізнити від звичайних, крім того, як і звичайні, вони можуть використовуватися для нанесення макіяжу. Проте, кожна така новинка доповнена і зброєю для самозахисту. Так, у губну помаду винахідники вбудували газовий балончик, а двостороння туш може похвалитися не тільки не тільки традиційною щіточкою для нанесення туші, але й мініатюрним міцним ножем, який може стати відмінним засобом для відбиття атаки. Тепер навіть сумочку-косметичку, яка одночасно є електрошокером можна придбати без зайвих труднощів.

Таким чином, винахідники косметики для самозахисту ще раз наглядно продемонстрували, що косметичні засоби дійсно є "секретною зброєю" жінки.

Джерело: arabio.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.