Італійці вчаться жити повільно Автор: Lesly · Опубліковано: 16.03.2010 09:56 · Розділ: Події у світі

Вчора, 15 березня, запальні італійці відзначали Всесвітній день життя без поспіху, ініціатором якого виступає громадська асоціація "Мистецтво жити повільно".

Цьогорічні святкування були приурочені до теми "непоспішання заради економічного розвитку в гармонії людини з навколишнім середовищем".

Італійці вчаться жити без поспіху і насолоджуватися кожним моментом життя
Італійці вчаться жити без поспіху і насолоджуватися кожним моментом життя

Низка італійських міст проводить спеціальні заходи та семінари, на яких всі бажаючі можуть навчитися жити без поспіху і насолоджуватися кожним моментом життя. А в Мілані та Генуї визначають швидкість переміщення не тільки автомобілів, але й пішоходів і при перевищенні ними швидкості їм виписують символічні штрафи. А в деяких містах люди взагалі відмовляються від послуг транспорту, кафе і бари пропонують особливе меню, яке передбачає неквапливу трапезу.

Треба зазначити, що традиція жити не поспішаючи набуває міжнародних масштабів. Зокрема, у Шанхаї з 15 до 19 березня будуть проводитися спеціальні семінари, присвячені "мистецтву жити не поспішаючи", метою яких буде навчити людей боротися зі стресом, відмовившись від щоденної метушні.

Джерело: ruvr.ru


Інші новини розділу