Український квітковий ринок випереджає російський Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.04.2009 12:06 · Розділ: Економіка

Загальний об'єм зимових теплиць України займає п'яту частину господарства, що спеціалізуються на вирощувані квіткової розсади. По результатах дослідження компанією «Технологія Зростання», було доведено, що всі квіткові теплиці використовують сучасні технології вирощування, хороший посадочний матеріал і нові конструкції.

Спеціалізовані квітникарські підприємства, які спеціалізуються на вирощуванні в закритому ґрунті, стали з'являтися в Україні з 2000 року. Зараз «Аськанія-Флора» кожного року вирощує більше 20 млн. троянд на 22 гектарах теплиць. А «Украфлора» за рік врощує близько 15 мільйонів квіток.

Фото взято з сайту novynar.com.ua
Фото взято з сайту novynar.com.ua

Вирощування троянд на зріз добре освоєне в українськими теплицями. Саме застосування голландської технології призвело до значного витіснення зарубіжних постачальників троянд з місцевого ринку.

Голландці вже не планують збільшувати об'єми постачань своїх квітів на український ринок, тепер основна тенденція до імпорту посадочного матеріалу з Нідерландів. На думку зарубіжних експертів, український квітковий ринок випереджає російський на 2-3 роки.

Джерело marketing.rbc.ua


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.