Шотландців вчитимуть правильно спати Автор: Lesly · Опубліковано: 15.03.2010 16:37 · Розділ: Освіта

В школах Шотландії викладається така дисципліна як гігієна сну. Ці уроки було впроваджено з метою зміцнення здоров’я учнів.

Заняття було впроваджено у навчальних закладах шотландського міста Глазго. Передбачається, що на цих уроках учні отримають знання про техніку сну. Крім того, їх переконуватимуть у важливості правильного режиму та закликатимуть відмовитися від перегляду пізніх телепередач. Уроки з гігієни сну були запроваджені після того, як вчені з’ясували, що діти й підлітки, які лягають спати не раніше 23:00, здебільшого свої вечірні вільні години проводять перед екраном телевізора, за ігровими консолями або в Інтернеті.

Учні 6-12 років потребують не менше 10 годин щоденного сну. Фото взято з сайту flickr.com
Учні 6-12 років потребують не менше 10 годин щоденного сну. Фото взято з сайту flickr.com

Результати дослідження за участю 2 тис. добровольців, проведене організацією Opinion Matters на замовлення британської Ради з питань сну (Sleep Council), говорить про те, що неповноцінний сон в дитинстві може призвести до цілого букету найрізноманітніших захворювань в дорослому віці, включаючи і такі недуги як ожиріння та захворюваннями серцево-судинної системи.

Представники Ради з питань сну стверджують, що сьогодні практично половина батьків не знає, що малі діти у віці до 5 років потребують щоденного 12-годинного сну, а учні 6-12 років - не менше 10 годин сну.

Джерело: open.by


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.