Прагнення до свіжості подиху викликає появу зморшок Автор: Lesly · Опубліковано: 15.03.2010 12:12 · Розділ: Краса і здоров'я

Понад усе жінки прагнуть зберегти молодість і красу свого обличчя. Які тільки засоби тут не пускаються в дію: від найневинніших кремів і масок до радикальних оперативних втручань в косметичних клініках. Однак, як стверджують пластичні хірурги, всі ці зусилля нанівець зводить звичайна … жувальна гумка. Звичка постійно жувати в першу чергу викликає утворення зморшок навколо губ.

Так, Джоел Шлесінгер, дерматолог і косметичний хірург зі штату Небраска (США) встановив, що більшість пацієнтів, які звертаються до нього з проханням позбавити їх від зморшок довкола губ, мають звичку жувати жуйку. Фахівець припускає, що саме ця звичка веде до утворення зморшок.

Жування жуйки надмірно напружує мязи обличчя. Фото взято з сайту drnickcampos.com
Жування жуйки надмірно напружує мязи обличчя. Фото взято з сайту drnickcampos.com

З цим припущенням погоджуються й інші спеціалісти, які розповідають, що жування жуйки надмірно напружує м'язи обличчя. В свою чергу, це може призвести до руйнування опорних тканин шкіри. У результаті шкіряні покриви втрачають еластичність, і навколо губ розвиваються лінії і складки.

Категорично протипоказана жувальна гумка і людям, які проходили процедуру омолодження за допомогою філлерів - синтетичних чи натуральних гелів, які імплантуються в шкіру. Вони вирівнюють поверхню шкірних покривів і розгладжують зморшки. Якщо після цього пацієнт продовжує жувати жуйку, сприятливий ефект пропадає, оскільки гелі зсуваються, і зморшки з'являються знову.

Джерело: mignews.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.