Індійці заборонили туристам роздягатися на пляжах Автор: Lesly · Опубліковано: 15.03.2010 11:05 · Розділ: Суспільство

За повідомленням інформаційних агентств, в індійському штаті Гоа, популярному місці відпочинку серед російських та британських туристів, відпочиваючим заборонили роздягатися. Рішення пояснюється тим, що така поведінка ображає корінних жителів.

Щоб ознайомити приїжджих з новим розпорядженням, було випущено буклети англійською та російською мовами, в яких розповідається про допустиму форму одягу на вулицях населених пунктів штату та місцевих пляжах.

Гоа користується особливою популярністю у туристів з Великобританії та Росії. Фото взято з сайту geo-stuff.org
Гоа користується особливою популярністю у туристів з Великобританії та Росії. Фото взято з сайту geo-stuff.org

Згідно з новими нормами, їздити на велосипедах і мопедах без сорочки чи футболки заборонено як чоловікам так і жінкам. А поширена серед багатьох туристів звичка засмагати в голому вигляді вважається неприпустимою в будь-яких обставинах. Щоправда, приймати сонячні ванни топлес можна, однак, тільки за умови, що місцеві жителі не заперечуватимуть.

Як уже зазначалося, місцева влада була змушена прийняти таке рішення, оскільки зовнішній вигляд туристів ставить місцевих жителів у незручне становище, а також ображає їхні релігійні переконання та суперечить прийнятим в їхньому суспільстві, моральним цінностям.

А нещодавно, місцеві парламентарі заявили, що туристи розбещують населення Гоа. Так, відвідувачі, які дозволяють собі прогулюватися по курорту в напіводягнені вигляді, негативно впливають на місцевих дітей.

Треба зазначити, що протягом останніх років було зафіксовано кілька нападів індійців на туристів. Представники правоохоронних органів пояснюють це тим, що в деяких ситуаціях туристи самі викликають агресію місцевого населення в силу незнання норм та правил, прийнятих в суспільстві.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.