Штраф за поцілунок Автор: Andriy · Опубліковано: 15.03.2010 09:24 · Розділ: Цікаві факти

Поцілунки «б’ють» по кишені. Фото взято з сайту vokrugsveta.ru
Поцілунки «б’ють» по кишені. Фото взято з сайту vokrugsveta.ru

3 січня в міжнародному аеропорту Нью-Йорка, США, служби безпеки на 6 годин закрили термінал, скасували 100 рейсів, в результаті чого 16 тис. пасажирів не змогли вчасно потрапити в пункти призначення. Причиною такого переполоху став молодий закоханий чоловік, який вирішив поцілувати свою виїжджаючу дівчину і проник за огорожу, яка відділяє «чисту зону».

Китайський аспірант Цзян наздогнав свою подругу, провів її до посадкових воріт і спокійно покинув аеропорт. Тим часом, служби безпеки евакуювали весь термінал і повністю його обстежили, щоб переконатися в тому, що в аеропорту не закладена бомба. Протягом п'яти днів поліцейські переглядали записи з камер спостереження, щоб вирахувати порушника. 8 січня Цзян був впізнаний і арештований.

Суд над відчайдушним закоханим відбувся 9 березня. Аспірант визнав, що дійсно винен в порушенні режиму безпеки, однак попросив присяжних врахувати, що він усього лише хотів провести побільше часу зі своєю дівчиною, кається і просить вибачення у всіх туристів.

Суд засудив Цзяна до штрафу в $500, сплаті судових витрат і 100 годин громадських робіт. Багато суспільно-політичних діячів вважають вирок дуже м'яким і вимагають змінити закони так, щоб таких порушників можна було депортувати з країни або засуджувати до штрафу в розмірі $10 тис., а також давати до 10 років ув’язнення.

До речі, поцілунки на публіці дорого обходяться в ряді ісламських країн: там за порушення заборони на публічний прояв своїх почуттів можна потрапити до в'язниці. У деяких випадках порушників депортують.

Нагадаємо також, що з цього року введена заборона на поцілунки на залізничному вокзалі міста Уоррінгтон (Warrington Bank Quay Station), Великобританія. Офіційна причина заборони - поцілунки заважають іншим пасажирам і навіть призводять до запізнень на поїзд. Тепер для поцілунків на вокзалі виділені спеціальні місця (як раніше для куріння), а решту території прикрашають знаки, що нагадують про заборону на поцілунки.

Джерело vokrugsveta.ru


Інші новини розділу