МТС обіцяє підключати по два номера до однієї "сімки" Автор: Lesly · Опубліковано: 13.03.2010 14:01 · Розділ: Економіка

Оператор мобільного зв'язку МТС вирішив впровадити нову послугу "Подвійний номер". З її назви зрозуміло, що мова йде про два номери, які можна буде закріпити за однією сім-картою. Спочатку користуватися новим сервісом зможуть тільки корпоративні клієнти, однак в майбутньому послуга стане доступною для всіх абонентів.

Послуга "Подвійний номер" дасть можливість користуватися двома номерами з одного телефону. Крім того, ці номери можуть, за бажанням абонента, обслуговуватися за різними тарифними планами. Наприклад, перший номер може обслуговувати за тарифом з вигідною ціною на інтернет-трафік, а другий – на голосові дзвінки. І рахунки можна буде поповнювати незалежно один від одного, щоправда, якщо обидва номери не зареєстровані за одним договором.

ПослугаПодвійний
ПослугаПодвійний

Щоб активувати нову послугу потрібно просто обміняти звичайну "сімку" на спеціальну сім-карту в салоні зв'язку МТС. Треба зазначити, що перемикатися між номерами абонент зможе з меню телефону.

Маркетологи компанії МТС стверджують, що "Подвійний номер" допоможе заощадити кошти, які користувачі мобільного зв’язку затрачають на покупку телефонів з підтримкою двох сім-карт, що, як відомо, не можна назвати доступними. Сьогодні телефони, які підтримують дві "сімки" випускає Samsung, LG, Motorola, Acer, тощо, а з 2010 року такі пристрої буде випускати і Nokia.

Однак, в країнах, що розвиваються більшою популярністю користуються сім-карти з підтримкою декількох номерів. Так, естонські компанії Elisa Eesti і Tele2 Eesti надають такі послуги масовим, так і бізнес-клієнтам. Аналогічний сервіс пропонує і молдавський оператор під торговою маркою Orange.

А індійська компанія Comviva Technologies заявила про технологію, що дозволить активувати з однієї "сімки" 6 номерів. Детальніше про це можна прочитати тут.

Джерело: newsru.com


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.