У Великобританії переходять на "антикризову дієту" Автор: Lesly · Опубліковано: 12.03.2010 14:23 · Розділ: Економіка

Жителі Великобританії знайшли оригінальний спосіб зекономити в час кризи - вони почали вживати прострочені продукти. А вся справа в тому, що ці товари значно дешевші, та й замовити їх можна не відриваючись від комп’ютера. Таке харчування вже отримало назву "антикризової дієти".

Багато домогосподинь саме в такий спосіб борються з інфляцією і зростаючими цінами. Адже, при замовленні прострочених товарів, вартість покупки виходить в три, а то і в чотири рази меншою, ніж у звичайному супермаркеті. Люди впевнені, що нічим не ризикують, оскільки європейська система сертифікації продуктів харчування передбачає дві схеми маркування. На етикетках всіх продуктів, що можуть швидко зіпсуватися і завдати шкоди людському організму зазначено використати до зазначеного терміну. Натомість, на продуктах, які можуть зберігатися довше, пишуть, що його краще вжити до певного часу.

Спеціалісти стверджують, що маркуваннякраще
Спеціалісти стверджують, що маркуваннякраще

Підприємець Ден Кладері, який 10 років тому починав з того, що сам розвозив прострочені продукти у власному мінівені, запевняє, що якість всіх списаних продуктів ретельно перевіряється. Чоловік зізнається, що нерідко сам вживає ці продукти.

Для фірми Дена світовий економічний спад став періодом розквіту. Сьогодні в його розпорядженні цілий штат співробітників, які займаються опрацюванням та доставкою замовлень, величезне складське приміщення, і кілька десятків тисяч покупців. Цього року підприємець планує довести обсяг продажів до 5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Спеціалісти з державного агентства, в обов’язки якого входить контроль якості продуктів харчування, також підтверджують, що маркування "краще вжити до" не означає, що споживати цей продукт пізніше вже не можна.

А провідний спеціаліст Агентства із стандартизації продуктів харчування, Роберт Мартін пояснює, що таке маркування означає, що виробник гарантує найвищу якість продукту до певного моменту і це не означає, що трохи пізніше він стане небезпечним для здоров'я. В найгіршому випадку, такі продукти можуть виявитися просто несмачними, додав Мартін.

Треба сказати, що сама ідея "антикризової дієти" далеко не нова. Так, прострочені товари в Британії можна було завжди придбати дешевше на будь-якому ринку. А тепер, завдяки кмітливості Кладері не треба вирушати до магазину: вже не першої свіжості, але цілком придатні до вживання продукти привезуть додому, варто тільки оформити на них замовлення через Інтернет.

Джерело: vesti.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.