В Японії з’явилася соціальна мережа для любителів випити Автор: Lesly · Опубліковано: 12.03.2010 08:56 · Розділ: Цікаві факти

Не кожен може пити наодинці з собою. Щоб допомогти людям, які не можуть знайти собі компанію для того, щоб "пропустити" стаканчик-другий, в Японії було створено спеціальну соціальну мережу для пошуку товаришів по чарці.

Ідея належить одному з місцевих виробників слабоалкогольних напоїв Suntory, який вирішив об'єднати людей, які вживають алкоголь не в барах або дружніх компаніях, а у себе вдома на самоті.

Проект Horo-yoi задуманий для того, щоб обєднати людей, що пють на одинці із собою. Фото взято з сайту secondtimes.net
Проект Horo-yoi задуманий для того, щоб обєднати людей, що пють на одинці із собою. Фото взято з сайту secondtimes.net

Треба сказати, що умови реєстрації на незвичайному ресурсі Horo-yoi досить прості: користувачі не зобов’язуються вказувати точні анкетні дані і завантажувати фотографії. Мережа працює в режимі флеш-гри, тож для того, щоб поспілкуватися з собі подібними треба тільки обрати або створити віртуального персонажа, керуючи яким людина може знайти собі нових знайомих.

Загалом, зареєстрованими користувачами ресурсу Horo-yoi є близько 70 тис. користувачів, більшості з них 20-30 років. На днях було запущено нову версію сайту, яка дає можливість не тільки спілкуватися у віртуальному світі, але й одночасно "хвалитися" своїми пригодами на іншій популярній соціальній мережі Twitter.

Однак, багато японців, які полюбляють випити перед екраном комп’ютера, не потребують таких сервісів як Horo-yoi. Зазвичай, вони вмикають веб-камеру і шукають товаришів по чарці через Skype.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу