Мадонна спробувала себе в новій ролі Автор: Lesly · Опубліковано: 11.03.2010 15:47 · Розділ: Цікаві факти

Кумир безлічі підлітків по всьому світу, Мадонна вирішила піднести своїм шанувальникам ще один сюрприз. Щоправда цього разу не музичний, а більш "матеріальний". Співачка вирішила випробувати себе в ролі дизайнера одягу.

За інформацією Reuters, поп-діва у співпраці з компанією Iconix Brand Group, займається бренд-менеджментом, та не без допомоги своєї дочки Лурдес розробила колекцію одягу для дітей і підлітків під назвою "Material Girl" (популярний сингл співачки з альбому "Like a Virgin").

Можливо саме юна дочка надихнула співачку зі світовим ім’ям на створення колекції одягу для підлітків. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Можливо саме юна дочка надихнула співачку зі світовим ім’ям на створення колекції одягу для підлітків. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Умовами договору з Iconix передбачено, що Мадонна має право розміщувати своє ім'я на етикетках створеного нею одягу. Очікується, що речі з колекції поп-співачки поступлять у продаж вже в кінці літа цього року. А придбати новинку від іменитого дизайнера можна буде магазинах популярної мережі універмагів Macy's у США і, звичайно, в онлайн-магазинах.

Про плани новоявленого дизайнера щодо продовження кар’єри та розширення асортименту одягу поки нічого не відомо.

Джерело: bigmir.net


Інші новини розділу