Міжнародний туризм починає відроджуватися Автор: Lesly · Опубліковано: 02.11.2011 10:36 · Розділ: Економіка

Як повідомляє центр новин ООН, сфера міжнародного туризму починає відроджуватися. Зокрема, про певні покращення в цій галузі економіки повідомив Таліб Ріфай, Генеральний секретар Всесвітньої організації туризму (ВОТ) на відкритті щорічної міжнародної виставки "Подорожі та туризм" у Берліні.

У 2009 році світовий фінансово-економічний спад негативно позначилася на ринку світового туризму. Так, кількість туристів за минулий рік у порівнянні з 2008 роком зменшилася на 4%, що призвело до скорочення доходів галузі на 6%.

Кількість туристів за минулий рік у порівнянні з 2008 роком зменшилася на 4%, що призвело до скорочення доходів галузі на 6%. Фото взято з сайту chinadaily.com.cn
Кількість туристів за минулий рік у порівнянні з 2008 роком зменшилася на 4%, що призвело до скорочення доходів галузі на 6%. Фото взято з сайту chinadaily.com.cn

Однак, результати перших місяців поточного року та останніх місяців попереднього року свідчать про те, що кількість мандрівників зростає, а міжнародний туризм оговтується від кризи. Крім того, за оцінками експертів ООН, у 2010 році туристів буде на 3-4% більше, ніж у 2009 році.

"Незважаючи на ознаки відродження глобальної економіки, ми всі розуміємо, що це одужання все ще слабке і ледь помітне. Існує багато ризиків можливого повторного спаду", - підкреслив Генеральний секретар ВОТ. У своїй промові він також нагадав представникам різних країн про запропоновану в минулому році "дорожню карту" відродження галузі світового туризму, що, як відомо, є важливим сектором ринку праці і невід'ємною частиною глобальної економічної системи.

Генсек ВОТ переконаний, що туризм потребує розробки єдиної для всіх країн глобальної стратегії розвитку, а національна політика всіх держав світу повинна сприяти його розвитку.

Джерело: un.org


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.