Яєчня на сніданок "зарядить" енергією на весь день Автор: Lesly · Опубліковано: 11.03.2010 08:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Американські фахівці, провівши аналіз поживності курячих яєць та їх впливу на організм людини, встановили, що яєчня на сніданок - це найбільш правильний вибір для тих, хто прагне до здоров’я та бадьорості.

Як з’ясувалося в ході дослідження, "регулярне вживання яєць сприяє підтримці здоров'я, гарної фізичної форми й високого інтелектуального рівня" і їх щоденна присутність в раціоні людини в жодній мірі не грозить накопиченням зайвої ваги.

Яєчня на сніданок - це найбільш правильний вибір для людей, які прагнуть до здоров’я та бадьорості. Фото взято з сайту photosight.ru
Яєчня на сніданок - це найбільш правильний вибір для людей, які прагнуть до здоров’я та бадьорості. Фото взято з сайту photosight.ru

А з точки зору поживності їх можна вважати "супер-їжею", адже, вони містять велику кількість вітамінів та мікроелементів, які щодня повинні надходити до людського організму з їжею. Крім того, ці продукти можуть похвалитися високим вмістом протеїнів вітамінів D і B12, а також металів - селеном і холіном. І наостанок, яйця є джерелом різноманітних амінокислот та антиоксидантів.

Вчені вважають, що людина, яка починає день зі звичайної, на перший погляд, яєчні отримує необхідний для початку трудового дня "заряд", що дозволяє їй успішно справлятися з роботою.

Джерело: rynok.biz


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.