Встановлено причину виникнення лупи Автор: Lesly · Опубліковано: 09.03.2010 16:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники з Орегонського університету (США) з'ясували, що виникненню лупи сприяють … подушки з натуральним пухом. Сьогодні люди затрачають чимало зусиль та коштів, щоб позбутися набридливих "білих пластівців", проте, ніхто з них навіть не здогадується, що причина всіх їхніх нещасть – улюблена подушка.

Лупа, розповідають спеціалісти, утворюється тому, що внаслідок негативного впливу грибка гинуть лусочки епідермісу, які покривають голову характерними дрібними частинками. Треба сказати, що чим інтенсивніше вичісувати волосся і чим частіше мити голову, тим швидше з’являється лупа, причому в більших кількостях. Більш того, при таких діях активнішим стає і сам патогенний мікроорганізм.

Сьогодні люди затрачають чимало зусиль та коштів, щоб позбутися набридливихбілих
Сьогодні люди затрачають чимало зусиль та коштів, щоб позбутися набридливихбілих

А після курсу комплексного лікування не варто забувати, що предмети, які контактували з волосяними покровами голови під час хвороби, можуть стати причиною повторного зараження. Наприклад, мікроорганізми можуть тривалий ховатися в подушках, набитих пухом і пір'ям, оскільки це оптимальне середовище для його розмноження та паразитування. Під час нічного відпочинку подушка нагрівається і зволожується від тіла людини, і в шкіру голови знову потрапляють грибки, які викликають лупу.

Саме тому найкращим методом боротьби з лупою американські дерматологи вважають використання в подушках штучних матеріалів.

А нещодавно фахівці з університету Кумамото (Японія) встановили, які харчові продукти сприяють зміцненню та росту волосся. За їхніми словами, найкраще з цим завданням справляється перець чилі в поєднанні із соєвими бобами.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.