У Росії можуть заборонити паління в квартирах Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.04.2009 15:26 · Розділ: Суспільство

До Держдуми внесений законопроект, згідно якого злісних курців каратимуть, штрафуватимуть і навіть виселятимуть з квартир. Антитютюнова компанія в Росії набуває більшого розмаху. Вже цієї осені Держдума розгляне пакет досить жорстких заходів, покликаних скоротити споживання і виробництво тютюну.

Цей проект вже внесений до Держдуми та редакції існуючого закону "Про обмеження куріння тютюну". В ньому передбачений цілий перелік заборон і нововведень.

Новим етапом боротьби з тютюном стане заборона паління в під'їздах, коридорах, сходових клітках багатоквартирних будинків і навіть у власних квартирах. Найрадикальнішою мірою покарання буде виселення курця з квартири, якщо він без згоди всіх власників і наймачів житла все ж таки продовжить псувати повітря не дивлячись на заборони.

У штаті Каліфорнія така заборона вже діє сьогодні, там домашніх курців нещадно штрафують.

Джерело: www.kp.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.