Як зберегти свіжість зелені? Автор: Lesly · Опубліковано: 09.03.2010 09:56 · Розділ: Цікаві факти

Освітлення, нехай навіть штучне, сприяє збереженню свіжості шпинату та продукуванню нових поживних речовин, адже процес фотосинтезу, як розповідає Джин Лестер зі Служби сільськогосподарських досліджень при Міністерстві сільського господарства США, триває навіть у зірваному листі.

Лестер і його колеги вирішили перевірити як умови зберігання зелені в супермаркетах впливають на рослини. Зазвичай, продавці фасують свіжий шпинат у прозорі пластикові контейнери, які цілодобово знаходяться в холодильниках при температурі 4 градуси Цельсія під люмінесцентними лампами. Для чистоти експерименту дослідники поміщали свіже листя в прозорі та непрозорі ємності і зберігали в холодильнику від трьох до дев'яти днів.

Процес продукування поживних речовин в зірваному листі триває за умови, якщо воно зберігається на світлі. Фото взято з сайту blogspot.com
Процес продукування поживних речовин в зірваному листі триває за умови, якщо воно зберігається на світлі. Фото взято з сайту blogspot.com

Результати подальшого спостереження за станом зелені свідчили про те, що при перебуванні на світлі шпинат ставав більш насиченим за кольором і містив більше каротиноїдних пігментів - лютеїну і зеаксантину (компоненти, що відіграють провідну роль у збереженні здоров’я очей); крім того, за таких умов в листках значно підвищувався рівень вітамінів С, К, Е і солей фолієвої кислоти. Натомість, зелень, що зберігалася в темноті, поступово втрачала поживні речовини.

Таке явище науковці пояснюють тим, що навіть після того, як рослину зірвано, процес фотосинтезу, за умови, якщо листя знаходиться на світлі, продовжує відбуватися, збагачуючи зелень вітамінами та іншими поживними речовинами.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу