Китайці зробили клавіатуру з бамбука Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.04.2009 10:22 · Розділ: Нові технології

Китайські виробники техніки почали випуск комп'ютерних клавіатур з бамбуку. Особливий попит продукція має за кордоном: в Європі та США. Творці використовували сучасні технології і абсолютно новий підхід у виробництві для того, щоб виключити швидку появу тріщин на клавішах та підставці та щоб вона не ламалася при падінні. Клавіатура повинна була не поступатися своїми технічними характеристиками пластиковим клавіатурам. Коли продукт був остаточно готовий, патент на власність отримав уряд країни.

Фото взято з сайту hi-tech.mail.ru
Фото взято з сайту hi-tech.mail.ru

За словами експертів, даний винахід матиме в майбутньому колосальну популярність, оскільки бамбук — унікальний матеріал: влітку при дотику до нього користувач відчуває прохолоду, взимку — тепло. Крім того, він поглинає ультрафіолетові промені і не накопичує статичну електрику. Бамбукова клавіатура коштує від 80 до 300 юанів (12-44 доларів) — це трохи більше, чим звичайна пластикова клавіатура. У місяць компанія випускає 30 клавіатур з бамбуку, а до червня розробники мають намір виробляли комп'ютерну мишу з цього ж матеріалу, а також USB-носії.

Джерело hi-tech.mail.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.