Встановлено причину рясних снігопадів Автор: Lesly · Опубліковано: 07.03.2010 16:21 · Розділ: Наука

Спеціалісти з японського метеорологічного управління зуміли пояснити причину небувало сніжної зими в північній півкулі. За їхніми словами, такі погодні явища були викликані дуже низьким атмосферним тиском над середніми широтами в порівнянні з північними широтами.

За словами вчених, причиною небувало сніжної зими стала різниця атмосферного тиску над середніми та північними широтами. Фото взято з сайту stuffintheair.com
За словами вчених, причиною небувало сніжної зими стала різниця атмосферного тиску над середніми та північними широтами. Фото взято з сайту stuffintheair.com

Цієї зими, за словами експертів, атмосферний тиск у районі північного полюса був значно вищим звичайного, натомість в середніх широтах він був досить низьким. Співробітники метеорологічного управління відзначають, що різниця в рівнях атмосферного тиску була найбільшою за останні 30 років.

Зокрема, в США цього року в були зафіксовані найсильніші снігопади за останні 80 років. Сильно постраждали і європейські країни.

А в Україні рясні снігопади стали причиною численних обвалів дахів. А після потепління велика кількість снігу загрожує країні паводками.

Джерело: rin.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.