Які квіти подарувати коханій? Автор: Lesly · Опубліковано: 07.03.2010 15:17 · Розділ: Цікаві факти

Не таємниця, що одним з найбажаніших подарунків для жінки є квіти. Однак, як вибрати найбільш підходящий букет серед такого величезного розмаїття? Як визначити, які саме квіти подобаються обраниці?

За словами флористів, існують правила, з допомогою яких можна вибрати не тільки вид квітів, але й колір. Наприклад, рожеві квіти розкажуть про ваше добре ставлення до людини, якій ви їх даруєте. Крім того, вони вважаються найбільш універсальними: їх можна дарувати і чоловікові, і жінці, і дорослому, і дитині, чи навіть підлеглому або начальнику.

Жовті квіти асоціюються з успіхом та сонцем і будуть найкращим подарунком для творчих людей. Фото взято з сайту yogasensei.com
Жовті квіти асоціюються з успіхом та сонцем і будуть найкращим подарунком для творчих людей. Фото взято з сайту yogasensei.com

Червоні квіти символізують сильні і безмежні почуття, тому їх прийнято дарувати або коханій людині, або близькому родичу. А темно-червоні та бордові відтінки розкажуть про вашу пристрасть. З таким подарунком треба бути досить обережним, оскільки це може бути неправильно витлумачено. Жовті квіти найбільш підходять для творчих людей і зазвичай асоціюються з успіхом і сонцем.

Кажуть, що квітка залишається нев’янучою в залежності від сили почуттів людини, яка їх подарувала. Крім того, квітка – це таємний знак, по якому можна "прочитати" думки дарувальника. Наприклад, братчики означають, що ваш обранець постійно думає про вас. Білі маргаритки символізують невинність, а великі жовті нарциси говорять "я готовий заради тебе на все". Білий гіацинт – асоціюється з чарівністю і витонченістю, а жасмин - означає привабливість і доброту.

Червоні тюльпани символізують боязке освідчення в коханні. Фото взято з сайту kabloom.com
Червоні тюльпани символізують боязке освідчення в коханні. Фото взято з сайту kabloom.com

Коли просять пробачення, дарують жовті хризантеми або півонії, жовті гвоздики символізують каяття, а жовті іриси - пристрасть. Якщо дарують один ірис, це говорить про вогонь бажання, а декілька - про нерішучість людини сказати щось важливе. Червоні тюльпани означають боязке освідчення в коханні, конвалії дарують на щастя.

Лілії зазвичай адресують гордим і величним дамам. Проте слід пам’ятати, що ці квіти аллергенні, і не кожен переносить їхній аромат. Впертим панянкам найбільш підійдуть магнолії. А перші весняні квіти, що символізують надію, – підсніжники і проліски – дарують коханим із вірою в майбутнє. Біла ромашка означає чистоту, сині фіалки - вірність, бузкові фіалки - чесність та відданість, а рожеві гвоздики і червоні хризантеми розкажуть про любов.

Букет троянд завжди гарно виглядає, тому саме ці квіти дарують найчастіше. Фото взято з сайту arenaflowers.com
Букет троянд завжди гарно виглядає, тому саме ці квіти дарують найчастіше. Фото взято з сайту arenaflowers.com

А ось троянди подобаються всім жінкам, однак, треба пам’ятати, що тут має значення кожен відтінок. Так, жовто-помаранчева троянда означає пристрасть та тугу закоханої душі, червона свідчить про щиру любов та повагу, а червоно-жовта використовується просто для привітання, персикова - зближення закоханих або возз'єднання, рожева – ніжність та щирі почуття, світло-рожева означає захоплення, темно-рожева допоможе висловити подяку, а біла вважається весільною. Важливо і те, що букет троянд завжди гарно виглядає, тому саме ці квіти дарують найчастіше.

Джерело: open.by


Інші новини розділу