Відтепер американці складатимуть більш точні прогнози погоди Автор: Lesly · Опубліковано: 05.03.2010 14:15 · Розділ: Події у світі

Вчора, 4 березня, Національне аерокосмічне агентство США (НАСА) здійснило запуск новітнього метеорологічного супутника, який дасть можливість складати більш точні прогнози погоди та передбачувати виникнення руйнівних природних явищ.

На цільову орбіту супутник виведе ракета-носій "Дельта-4", яка вчора стартувала з космодрому на мисі Канаверал (Флорида, США).

Запуск супутника GOES-P, який допоможе складати більш точні прогнози погоди. Фото взято з сайту lenta.ru
Запуск супутника GOES-P, який допоможе складати більш точні прогнози погоди. Фото взято з сайту lenta.ru

Планується, що геостаціонарній експлуатаційний супутник спостереження за навколишнім середовищем (GOES-P) стане частиною американської системи GOES, що представлена на орбіті чотирма аналогічними апаратами. За атмосферними явищами GOES-P спостерігатиме протягом наступних 10 років.

Коли супутник вийде на орбіту, йому присвоять порядковий номер 15, після чого він приступить до збору інформації про кліматичні зміни і передаватиме її на Землю. Представники НАСА розповідають, що дані, отримані із супутника, дозволять проводити більш точні спостереження за атмосферними явищами і прогнозувати ті або інші природні катаклізми.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу