Послання з того світу Автор: Lesly · Опубліковано: 05.03.2010 12:51 · Розділ: Цікаві факти

У незвичайний спосіб вирішив застерегти молодих людей про шкоду тютюнопаніння 85-літній британець Альберт Уітамор. Як повідомляють інфорагенства, на могилі і катафалку чоловіка, який помер від емфіземи легенів, розмістили напис "Мене вбило куріння".

Уітамор тривалий час хворів на емфізему легенів - захворювання, при якому альвеоли ("мішечки", в яких відбувається газообмін між кров'ю і повітрям, що поступає в легені) перерозтягуються і змінюється структура їхніх стінок, що призводить до прогресуючої дихальної недостатності.

Кілька плакатів у стилі застережень на пачках сигарет виставили у вікнах катафалка, що доставляв тіло Уіттамора на кладовище. Фото взято з сайту msnbc.msn.com
Кілька плакатів у стилі застережень на пачках сигарет виставили у вікнах катафалка, що доставляв тіло Уіттамора на кладовище. Фото взято з сайту msnbc.msn.com

Емфізема зустрічається у чоловіків у тричі частіше ніж у жінок. Можливо це пов’язане з тим, що у більшості випадків це захворювання розвивається на ґрунті тютюнопаління.

А Уітамор курив з молодості. Перед смертю, причиною якої стала емфізема, чоловік заповів, щоб на його катафалку та могилі розмістили плакати з написом "Мене вбило куріння". Він вважав, що у такий спосіб зможе застерегти молодих людей, які тільки починають курити.

Плакати із попереджуючими посланнями молоді були оформлені в стилі застережень на пачках сигарет. Кілька таких плакатів виставили у вікнах катафалка, що доставляв тіло Уіттамора на кладовище. Ще один розташувався на могилі, де пробуде протягом тижня.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу