Монахи роблять крем від зморшок Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.04.2009 18:30 · Розділ: Цікаві факти

Монастир ордену кармелітів в Массачусетсі заробляє гроші, продаючи крем від зморшок. До недавнього часу пожертвування були єдиним доходом ченців, і комфортно жити на них служителі не могли. Підняти свій соціальний рівень монастир намагався кілька разів, але проект виробництва пива під бельгійською маркою на території монастиря та план будівництва вітряка, який генерував би електроенергію, не вдались.

Врятувала ченців, «божественна зустріч» з місцевим вченим, що розробив засіб від зморшок. У кооперації з ним монастир почав продаж крему для обличчя "Easeamine". Щоб окупити первинні витрати, ченцям доведеться продати близько 32 тис. тюбиків крему. Упаковка "Easeamine" коштує 65$ і розповсюджується по Інтернету. Після того, як монастир погасить витрати на запуск і розкручування нового бренду, подальший прибуток від підприємства священнослужителі вкладуть в будинки для бідних і бездомних, а також витратять на розвиток невеликої релігійної общини в Массачусетсі. У виробництві крему ченцям допомагає одна з косметичних компаній. Якщо вони не зможуть продати 800 тюбиків засобу від зморшок, то договір з вченим і монастирем укладе інша фірма.

Самі ченці визнають, що крем від зморшок дійсно не схожий на традиційні продукти, якими торгують монастирі. «Спочатку я подумала, яка ж думка складеться у людей про ченців і черниць, що роблять крем для людей, – розповідає сестра Ненсі Коннорс. – Але це хороший продукт, і особисто я користуюся ним щодня. Він допомагатиме людям». А брат Соломон Бальбан відзначив, що ченці завжди славилися виробництвом медичних засобів.

Джерело gazeta.ru


Інші новини розділу