Письменник отримав нагороду за роман, що помістився в одному рядку Автор: Lesly · Опубліковано: 04.03.2010 13:15 · Розділ: Культура

Володимир Блінов, письменник з Єкатеринбурга (РФ), якого сміливо можна назвати новатором, отримав літературну премію за оригінальний підхід до написання роману. За повідомленнями інформагентств, його "Роман без назви" складається всього з одного рядка.

Блінов став переможцем у номінації "найбільш оригінальний твір 2009 року, що розвиває принципи мінімалізму в російській літературі". Урочиста церемонія вручення так званої "Нобелівської премії "Бука" проходила вчора, 3 березня, в Єкатеринбурзі. Автору-новатору вручили спеціальну медаль і диплом.

Нобелівська
Нобелівська

На сторінках неординарного роману можна знайти тільки дві фрази: "Не треба! Я сама". Крім того, в книзі міститься стаття літературного критика Костянтина Комарова та ілюстрації, частина з яких належить самому автору. Скільки часу Блінов затратив на написання роману та підготовку ілюстрацій не повідомляється.

"Нобелівська премія "Бука"" була заснована на честь "Старого Букашкіна", - народного художника Євгена Малахіна родом з Єкатеринбурга, - його послідовниками, які перш за все пропагують у мистецтві оригінальність. На сьогодні премія вручається тільки в галузі літератури, однак в найближчому майбутньому претендувати на неї зможуть і діячі інших напрямків мистецтва.

Джерела: gzt.ru, rusnovosti.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?