Де взяти гроші на ремонт доріг? Автор: Lesly · Опубліковано: 04.03.2010 15:21 · Розділ: Цікаві факти

Німці придумали цікавий спосіб для того, щоб зібрати кошти на ремонт доріг, які суттєво постраждали після суворої зими. Так, влада невеличкого містечка Нідерціммерн в Тюрінгії, виставила на продаж вибоїни на дорогах, які збирається ремонтувати за кошти виручені від цієї акції.

Кожен бажаючий внести свою лепту в ремонт місцевих доріг може зайти на офіційний сайт Нідерціммерна та вибрати собі вибоїну, яка найбільш припала до смаку. Всього на продаж виставлено 40 ям, кожна з яких коштує 50 євро.

Щоб зібрати кошти на ремонт транспортної мережі, німцям пропонують купувати вибоїни на дорогах. Фото взято з сайту mixnews.lv
Щоб зібрати кошти на ремонт транспортної мережі, німцям пропонують купувати вибоїни на дорогах. Фото взято з сайту mixnews.lv

Після того, як вибоїни буде ліквідовано, муніципальна влада обіцяє увіковічнити імена людей, які пожертвували кошти на відновлення доріг, вмонтувавши в асфальт поруч з місцями де були ями, спеціальні таблички, які розповідатимуть хто допоміг привести дороги до ладу. Треба сказати, що місцеве населення виявило готовність підтримати ініціативу влади: деякі вибоїни вже придбані. Крім того, приклад подали самі представники місцевої влади. Акцію також підтримали деякі газети і телеканали.

Загалом, розповідають спеціалісти зі Спілки працівників технічного нагляду, ремонту потребують 30-40 відсотків доріг по всій Німеччині, оскільки незвично сильні морози серйозно пошкодили транспортну мережу по всій країні.

Як повідомляють інформагентства з посиланням на підрахунки фахівців Загальнонімецького автомобільного клубу, на ремонт тільки тих доріг і вулиць, які знаходяться у віданні місцевих органів влади, потрібно буде витратити більше трьох мільярдів євро.

Конечно, хорошо если дом, в котором вы живете – уютный и красивый. Если квартира большая, то такого эффекта можно добиться с помощью разнообразной мебели. Маленькие квартиры можно визуально увеличить с помощью некоторых малярных манипуляций.

Наша квартира имеет небольшую площадь, и чтоб сделать ее более эстетичной мы предприняли попытку сделать ремонт. Лишних денег на оплату работы мастера у нас нет. Я решил сделать ремонт сам и наткнулся на этот сайт. С его помощь мне удалось сделать качественный и дешевый ремонт. И теперь наша квартира выглядит очень комфортной и эффектной. А я освоил новую профессию.

Джерело: mixnews.lv

Інші новини розділу