Зубна щітка є основною причиною шлунково-кишкових розладів Автор: Lesly · Опубліковано: 04.03.2010 08:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Група дослідників з Манчестерського Університету (Великобританія) встановила, що на одній зубній щітці можуть жити більше 100 мільйонів бактерій, які є основною причиною виникнення шлунково-кишкових розладів.

Коли в туалеті спускається вода, бактерії можуть "розпирскуватися" з дрібненькими крапельками води і потрапляти в повітря, "подорожуючи" при цьому, на відстані до двох метрів, а потім вони осідають на різних поверхнях, включаючи і зубні щітки.

Зазвичай зубні щітки зберігаються у склянці над умивальником, що в кожному другому випадку розташований на відстані не більше метра від унітазу. Фото взято з сайту homedecorexchange.com
Зазвичай зубні щітки зберігаються у склянці над умивальником, що в кожному другому випадку розташований на відстані не більше метра від унітазу. Фото взято з сайту homedecorexchange.com

За даними опитування, зазвичай зубні щітки зберігаються у склянці над умивальником, що в кожному другому випадку розташований на відстані не більше метра від унітазу. При цьому зубні щітки зазвичай нічим не захищені від впливів оточуючого середовища.

Дослідники попереджають, що багатомільйонні колонії бактерій, які живуть на щітках, можуть включати навіть таких небезпечних мікроорганізмів як кишкова паличка, стафілококи, стрептококи та дріжджові грибки. Спеціалісти наголошують, що найчастіше причиною шлунково-кишкових розладів є саме розташованими на щітці бактерії.

Зважаючи на це, медики радять зберігати зубні щітки подалі від унітазу, а також використовувати спеціальні захисні ковпачки. Звісно не можна забувати регулярно міняти щітки, адже з часом щітка втрачає свою форму, а щетина - свою еластичність, внаслідок чого травмуються ясна, що може призвести до виникнення запальних процесів.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.