Жителі Нової Зеландії торгують душами людей Автор: Lesly · Опубліковано: 03.03.2010 17:06 · Розділ: Цікаві факти

На одному з інтернет-аукціонів у Новій Зеландії з'явився досить незвичайний лот. На перший погляд, це лише дві маленькі пляшечки з рідиною, однак, як запевняє власник лота, в посудинах заточені. .. привиди.

За словами продавця, одного з в’язнів у пляшці звуть Ліс Грехем; цей чоловік помер ще у 1920 році. Інший привид - маленька дівчинка, що полюбляє наводити безлад у будинку, переміщаючи речі. Треба сказати, що з того моменту, як духи були ув’язнені, всі надприродні явища в будинках, де вони жили, припинилися.

У двох маленьких пляшечках ув’язнені привиди. Фото взято з сайту newsland.ru
У двох маленьких пляшечках ув’язнені привиди. Фото взято з сайту newsland.ru

Продавець боїться духів, навіть незважаючи на те, що вони ув’язнені, і саме тому хоче якнайшвидше їх позбутися, зазначаючи, що привидів можна повернути до життя, якщо вилити вміст пляшечок.

Треба сказати, що для Нової Зеландії подібні лоти на аукціонах не новинка. Так, нещодавно 24-літній мешканець країни виставив на продаж свою душу. "Я не можу її побачити, доторкнутися або якось відчути, але я можу продати її, отримавши, мабуть, непогану суму", - пояснює свій вчинок дивак, зазначивши, що готовий передати у власність своє безсмертне єство будь-кому, навіть дияволу, якщо він існує.

Як виявилося, набралося близько 32 тисяч претендентів на душу хлопця, які були готові викласти за незвичайний лот чималі гроші. Проте, незадовго до завершення аукціону торги були закриті, через численні скарги релігійних відвідувачів сайту, які розцінили цей товар, як образливий жарт.

Незважаючи на це, хлопцю вдалося здійснити свою мрію. Його душу за 3,8 тисяч доларів придбала мережа закладів швидкого харчування "Пекельна піца".

Джерела: nolimitz.ru, aferizm.ru


Інші новини розділу