Американське місто перейменували в Гугл Автор: Lesly · Опубліковано: 02.03.2010 16:01 · Розділ: Події у світі

Білл Бантен, мер американського міста Топіка підписав декларацію, згідно з якою протягом березня столиця американського штату Канзас буде називатися Гугл (Google).

Вид на центр Топіки з висоти головної будівлі міста. Фото взято з сайту city-data.com
Вид на центр Топіки з висоти головної будівлі міста. Фото взято з сайту city-data.com

Та не просто Гугл, а "Гугл, Канзас, столиця волоконної оптики". Цим кроком муніципальна влада намагається привернути увагу однойменної корпорації, що саме планує випробувати свій надшвидкісний Інтернет (гігабіт на секунду), про що було повідомлено ще на початку лютого. На право першими протестувати нову послугу крім Топіки претендують Гранд-Рапідс (Мічиган) і Батон-Руж (Луїзіана).

Подібні експерименти з назвою міста муніципалітет проводить не вперше. Так, у серпні 1998-го року мер Джоан Уегнон перейменувала столицю Канзасу в Топікачу, висловлюючи у такий спосіб занепокоєння з приводу всенародної істерії на грунті "покемономанії". Тому тепер, коли повторне перейменування міста може принести безпосередню вигоду, в мерії не виникло жодних сумнівів.

Втім, Бантен просить не надавати цьому особливого значення. "Це не рекламна акція, це так, щоб життя вирувало", - заявив мер журналістам. Офіційно місто зберегло свою назву.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу