Гірське повітря сприяє зниженню ваги Автор: Lesly · Опубліковано: 01.03.2010 16:31 · Розділ: Краса і здоров'я

Щоб перевірити достовірність припущень про те, що гірське повітря сприяє зниженню ваги, німці провели цікавий експеримент. Флореан Ліпл, лікар-гастроентеролог з Мюнхена, разом колегами відібрали для участі в дослідженні добровольців і поселили їх в горах.

В гірських умовах у добровольців прискорився обмін речовин, в результаті чого за тиждень вони скинули півтора кілограма зайвої ваги
В гірських умовах у добровольців прискорився обмін речовин, в результаті чого за тиждень вони скинули півтора кілограма зайвої ваги

Основною умовою відбору, була звичайно, зайва вага. Протягом тижня учасники дослідження жили на висоті двох з половиною тисяч метрів на горі Цугшпітце, найвищій точці Німеччини. Для чистоти експерименту людей не зобов’язували долати підйом самотужки, а доставили на "місце дислокації" транспортом. Більш того, їм дозволялося їсти і спати скільки душа забажає.

А результати експерименту перевершили всі очікування. Щоденні аналізи свідчили про те, що в гірських умовах у добровольців прискорився обмін речовин, в результаті чого за тиждень вони скинули півтора кілограма зайвої ваги.

Важливо зазначити і те, що в учасників різко що знизився апетит. Причини цього явища поки не встановлено, однак на висоті, зазначають дослідники це не рідкісне явище. Можливо саме цим пояснюється те, що практично всі горяни не мають проблем із зайвою вагою?

Джерело: pereplet.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.