Читачі новин переходять на електронні засоби інформації Автор: Lesly · Опубліковано: 01.03.2010 15:26 · Розділ: Суспільство

Американці віддають перевагу електронним засобам інформації, повідомляє BBC, посилаючись на результати дослідження компанії Pew Research Center. За популярністю інтернет-новини програють тільки телевізійним випускам новин.

Так, за даними Pew Research Center, 61% респондентів дізнаються новини з електронних джерел, 71 відсоток віддають перевагу телебаченню, зокрема національним випускам новин, а регіональні новини переглядають 78% респондентів. 54% про останні події дізнаються, слухаючи радіо, а ось кількість постійних читачів друкованих видань впала до 50%.

Люди все частіше відмовляються від друкованих інформаційних видань на користь електронних. Фото взято з сайту webdesign.fm
Люди все частіше відмовляються від друкованих інформаційних видань на користь електронних. Фото взято з сайту webdesign.fm

При цьому більше 90% учасників опитування отримують інформацію з різних джерел, а 57% обмежується онлайн-новинами, стабільно переглядаючи від двох до п'яти інформаційних сайтів. Треба сказати, що одного улюбленого сайту в американців немає, однак, коло найбільш популярних порталів досить обмежене.

За даними дослідження, найбільш популярними джерелами інформації є такі інформаційні служби як Google News та AOL, а також сайти CNN та BBC.

На даний час ринок друкованих інформаційних видань США та Великобританії переживають не найкращі часи. Саме тому, багато видань були змушені запровадити платний доступ до своїх матеріалів. Найпотужніші друковані видання були змушені сильно скоротити штат, а багато газет в минулому році і зовсім закрилися.

На закиди медіамагнатів деякі компанії, що займаються розповсюдженням новин, на зразок Google, обіцяють обмежити безкоштовний перегляд новин, натомість російські "Яндекс" і Rambler вже повідомили, що не будуть обмежувати доступ до новин і статей, розміщених на їхніх сайтах.

Джерело: rin.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.