Виявлено зв’язок між рівнем IQ та схильністю до подружніх зрад Автор: Lesly · Опубліковано: 01.03.2010 13:18 · Розділ: Наука

Англійські вчені стверджують, що чоловіки з високим коефіцієнтом інтелекту більш схильні до моногамних відносин ніж їхні менш інтелектуально розвинені однолітки.

Чим вищий рівень розумового розвитку чоловіка, тим більша ймовірність того, що він зберігатиме вірність своїй половинці. Фото взято з сайту blogspot.com
Чим вищий рівень розумового розвитку чоловіка, тим більша ймовірність того, що він зберігатиме вірність своїй половинці. Фото взято з сайту blogspot.com

Подібні висновки зробив доктор Сатосі Канадзава з Лондонської школи економіки і політичних наук, проаналізувавши дані 2 масштабних опитувань, метою якових було встановити, який зв’язок існує між рівнем IQ та соціальною поведінкою у дорослих і підлітків. Загалом у цих опитуваннях взяли участь понад 1000 респондентів.

Такий аналіз дозволив встановити, що чим вищий рівень розумового розвитку чоловіка, тим більша ймовірність того, що він зберігатиме вірність своїй половинці. Виявлену закономірність вчений пояснює еволюційним розвитком людини.

Варто зазначити, що аналогічних зв’язків між інтелектом та подружньою вірністю у жінок виявлено не було.

Джерело: all-news.net


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.