Країна винного туризму візьметься за лікування алкоголізму Автор: Lesly · Опубліковано: 27.02.2010 13:05 · Розділ: Цікаві факти

У квітні 2010 року в Португалії планується відкрити перший в Європі курорт для людей, що страждають від алкогольної залежності. Спеціально для цього у південній провінції країни Алгарве відреставровано віллу XIX століття. Організатори проекту готові надати гостям всі умови та необхідну підтримку на шляху до одужання від алкоголізму.

Курорт Sober Holidays Renovaito створювався для людей, які бажають вести тверезий спосіб життя, але не можуть досягти цього самотужки. Адже відомо, що деяким хворим потрібна підтримка товаришів, що знаходяться в такому ж стані, щоб утриматися від спокуси випити знову.

Територію курорту Renovaito оголошенобезалкогольною зоною. Фото взято з сайту flickr.com
Територію курорту Renovaito оголошенобезалкогольною зоною. Фото взято з сайту flickr.com

Територію курорту оголошено "безалкогольною" зоною, крім того, відпочиваючі можуть на добровільних засадах відвідувати спеціальні заняття, що допоможуть позбавитися від шкідливих звичок. Так, тричі на тиждень тут проводяться засідання Товариства анонімних алкоголіків, двічі на тиждень - анонімних наркоманів і один раз в тиждень - анонімних азартних гравців.

Один із членів Товариства анонімних алкоголіків розповідає, що Sober Holidays – це чудове місце для людей, які тільки стали на шлях відновлення після лікування алкогольної або наркотичної залежності, оскільки в Європі практично неможливо знайти курорт, де немає алкоголю, де ніхто і ніщо не нагадуватиме про старі звички. Багато людей, котрі стали на шлях до здорового способу життя через це змушені відмовлятися від відпочинку і по багато років не подорожують. А тут вони зможуть знайти безпечне місце для відпустки.

Важливо зазначити, що Renovaito пропонує своїм клієнтам і чудові можливості для активного відпочинку. Так, неподалік від курорту розташувалися 14 полів для гольфу, а ще тут можна покататися на велосипедах і пограти в теніс, чи прогулятися горами.

А щоб не допустити неприємних ситуацій, на курорт будуть допускати тільки тих людей, які утримуються від своїх шкідливих звичок не менше 2 місяців.

Мінімальна вартість путівки становить 395 євро за три доби і 595 євро за п'ять діб.

Джерело: turist.rbc.ru


Інші новини розділу