Verbatim представить на CeBIT системи зберігання PowerBay RAID/NAS Автор: Andriy · Опубліковано: 26.02.2010 21:05 · Розділ: Техніка

Компанія Verbatim продемонструє на виставці CeBIT в Ганновері системи зберігання даних серії PowerBay в NAS і RAID версіях. Серія жорстких дисків PowerBay - новий напрямок в асортименті Verbatim - це системи зберігання даних для компаній малого і середнього бізнесу. У модельний ряд входять накопичувачі з чотирма HDD відсіками PowerBay DataBank 4 Bay NAS і PowerBay DataSafe 4 Bay RAID, а також система PowerBay Removable Hard Drive з одним відсіком.

Мережеве сховище серії PowerBay. Фото взято з сайту news.ferra.ru
Мережеве сховище серії PowerBay. Фото взято з сайту news.ferra.ru

У всіх моделях використовуються уніфіковані картриджі для жорстких дисків з можливістю "гарячої заміни", що дає можливість користувачам без спеціальної підготовки в області IT знімати, змінювати і переставляти картриджі з надійно захищеними дисками, без необхідності вимикання системи. Доступні варіанти ємністю 500 Гб, 1 Тб і 2 Тб.

Серед можливостей моделі PowerBay DataBank 4 Bay NAS варто відзначити мережеве клонування для віддаленого виконання резервного копіювання, швидке дзеркальне резервування за eSATA, апаратне шифрування даних, а також підтримку RAID 6 для резервного копіювання і відновлення даних. У режимі RAID 6 дані можуть бути повністю відновлені навіть у разі виходу з ладу другого жорсткого диска - це те, що знаходиться за межами можливостей RAID 5. Система PowerBay DataSafe 4 Bay RAID оснащена трьома видами інтерфейсів: eSATA, USB 2.0 і FireWire 800 портом. Попередньо встановлене програмне забезпечення від Acronis спрощує регулярне резервне копіювання.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.