PowerColor PCS + HD5830 - перша 3D-карта ATI Radeon HD 5830 з фабричним розгоном Автор: Andriy · Опубліковано: 26.02.2010 20:13 · Розділ: Техніка

Корпорація TUL, яка співпрацює з AMD у випуску 3D-карт, анонсувала випуск розігнаного у фабричних умовах представленого сьогодні графічного прискорювача ATI Radeon HD 5830. Показана на зображенні новинка одержала назву PowerColor PCS + HD5830.

PowerColor PCS + HD5830. Фото взято з сайту ixbt.com
PowerColor PCS + HD5830. Фото взято з сайту ixbt.com

Конструкція системи охолодження PCS + HD5830 включає чотири мідні теплові трубки і 92-міліметровий вентилятор. Застосування високоефективної системи охолодження дозволило підняти тактову частоту ядра з 800 до 825 МГц, а частоту 1 ГБ пам'яті GDDR5 - з 1000 до 1050 МГц. Як видно, розгін майже символічний, але показово, що карта, компоненти якої працюють на підвищених частотах, представлена в той же день, що і її «цивільний» варіант.

До списку технологій, які підтримуються PowerColor PCS + HD5830, входить Microsoft DirectX 11, ATI Stream і ATI Eyefinity. Карта оснащена виходами HDMI, Display Port і DVI, до яких можна підключити до трьох моніторів одночасно.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.