MSI Air Keyboard - бездротова міні-клавіатура з вбудованою 3D мишкою Автор: Andriy · Опубліковано: 26.02.2010 19:19 · Розділ: Техніка

Компанія Micro-Star International (MSI) представила бездротову міні-клавіатуру Air Keyboard. Клавіатура зроблена таким чином, що користувачеві буде зручно тримати її обома руками, здійснювати введення великими пальцями, а також з її допомогою дистанційно керувати домашнім медіа-центром. Цікаво, що клавіатура використовує функцію Motion Control, яка відповідає за управління курсором. Компанія MSI звертає особливу увагу на те, що клавіатура обладнана вбудованою «3D-мишею», за допомогою якої «курсор миші стає дистанційно керований відповідними рухами клавіатури».

MSI Air Keyboard. Фото взято з сайту news.ferra.ru
MSI Air Keyboard. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Пристрій має закруглені кути для зручності захоплення, і крім звичайних 80 клавіш оснащено цілою низкою «гарячих клавіш», які можуть бути використані для керування мультимедійними функціями, а зверху є спеціальні кнопки управління курсором. З'єднання з комп'ютером забезпечує USB адаптер, для цього не потрібно ніяких додаткових драйверів.

MSI Air Keyboard. Фото взято з сайту news.ferra.ru
MSI Air Keyboard. Фото взято з сайту news.ferra.ru

Працює міні-клавіатура від двох батарей типу АА, а її робочий діапазон може досягати до 50 метрів. MSI Air Keyboard має розміри 14,2х8,8х3,3 см і важить всього 200 грамів. Пристрій сумісний з наступними операційними системами: Windows 98SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 та Mac OS X. Очікується, що MSI Air Keyboard надійде в продаж у березні цього року за ціною 79 євро.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.