Марка Infiniti підготувала свій перший дизельний двигун Автор: Andriy · Опубліковано: 26.02.2010 18:25 · Розділ: Авто-мото

Для того, щоб прийти до висновку про необхідність випуску автомобілів з дизельними моторами, бренду Infiniti знадобилося 20 років. Ну, майже. По-перше, «Інфініті» з'явилася в 1989 році (відповідно, марці вже 21 рік), а, по-друге, вона спочатку створювалася для Сполучених Штатів, де дизелі особливим попитом не користуються. Але минув час, компанія вийшла на ринок Європи і зіткнулася з проблемою відсутності дизельних двигунів, які так люблять економні європейці. Так що довелося створювати свій дизель.

Infiniti EX. Фото взято з сайту d4u.com.ua
Infiniti EX. Фото взято з сайту d4u.com.ua

У цій нелегкій справі допомогли інженери Renault (благо, між французькою та японською компаніями існує альянс). В результаті вийшов трилітровий шестициліндровий турбомотор, що володіє потужністю 238 кінських сил і максимальним обертовим моментом 550 Нм, який доступний в діапазоні від 1750 до 2500 оборотів в хвилину. Працювати цей двигун буде з семиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Насамперед така силова установка з'явиться на кросоверах EX і FX. Перший зможе розігнатися з нуля до «сотні» за 7,9, другу - за 8,3 секунди. Середня витрата палива складе 8,4 і 9,0 літра палива на 100 кілометрів шляху відповідно.

У продажу автомобілі з'являться вже влітку. Трохи пізніше дизель стане доступний і для седана M (модифікація отримає назву M30d). Ціни поки не повідомляються.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.