Розпочато прийом замовлень на мобільний комп'ютер viliv S10 Blade Автор: Andriy · Опубліковано: 26.02.2010 17:17 · Розділ: Техніка

Компанія Dynamism розпочала прийом замовлень на мобільний комп'ютер viliv S10 Blade. Виробником пристрою, який було представлено в ході січневої виставки CES, є компанія Yukyung Technologies.

Мобільний компютер viliv S10 Blade. Фото взято з сайту ixbt.com
Мобільний компютер viliv S10 Blade. Фото взято з сайту ixbt.com

Опублікована інформація дозволяє скласти повне уявлення про технічні характеристики viliv S10 Blade. Конструкція корпусу комп'ютера забезпечує трансформацію компонування, властивого ноутбукам. Сенсорний екран пристрою здатний розпізнавати до трьох дотиків одночасно (функція «мультитач»). Розширення екрану складає 1366x768 пікселів, а його геометричний розмір дорівнює 10,1 дюйма по діагоналі.

Основою електронної «начинки» зовні привабливого мобільного ПК є платформа Intel Atom. У розпорядженні процесора Atom Z530, що працює на частоті 1,6 Ггц, або Z550, що працює на частоті 2,0 ГГц, знаходиться 1 ГБ оперативної пам'яті. Для довготривалого зберігання інформації служить HDD об'ємом 60 ГБ або SSD об'ємом 32 ГБ.

Мобільний компютер viliv S10 Blade. Фото взято з сайту ixbt.com
Мобільний компютер viliv S10 Blade. Фото взято з сайту ixbt.com

Оснащення системи включає web-камеру, адаптери Wi-Fi і Bluetooth 2.0, HSPA-модем (опція), слот для карт формату SDHC. Габарити новинки описує вираз 260x185x26 мм, її маса дорівнює 1,21 кг. Стверджується, що однієї зарядки батареї досить для 10 годин роботи. У базовій конфігурації комп'ютер коштує $699. Він може бути укомплектований ОС Windows XP або Windows 7 Home Premium.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.