Розроблено машини для миття домашніх тварин Автор: Lesly · Опубліковано: 26.02.2010 14:27 · Розділ: Нові технології

Світовий економічний спад змусив японців відмовитися від уже звичних послуг собачих і котячих стилістів на користь спеціальних миючих машин, у яких вони тепер миють і сушать своїх чотириногих улюбленців.

Вигода тут очевидна: адже для того, щоб помити свого вихованця в такій "авто-мийці" доведеться заплатити всього 5 дол. США, тоді як похід до професійного стиліста коштуватиме не менше 30 доларів.

Тваринам потрібно трохи часу, щоб звикнути до автоматизованого купання, однак, стверджують розробники сервісу, це абсолютно безпечно. Фото взято з сайту wiki.ru
Тваринам потрібно трохи часу, щоб звикнути до автоматизованого купання, однак, стверджують розробники сервісу, це абсолютно безпечно. Фото взято з сайту wiki.ru

Як розповідають користувачі нового сервісу, процес миття не завдає абсолютно ніякої шкоди тваринам, однак їм все-таки потрібно трохи часу, щоб звикнути до такого незвичайного миття.

Весь процес купання триває 33 хвилини і включає миття шампунем, ополіскування і сушку. А для того, щоб автоматизоване миття було максимально нешкідливим для чотириногих друзів, використовується спеціальна збагачена озоном вода.

Треба сказати, що один із постійних користувачів диво-мийки, перш ніж скупати в машині свого улюбленця, випробував новинку на власній шкірі, ще раз продемонструвавши, що це безпечно.

Джерело: wiki.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.