У шотландській поліції працює десять джедаїв Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.04.2009 11:00 · Розділ: Цікаві факти

Десять співробітників шотландської поліції (вісім офіцерів поліції та двоє цивільних співробітників), при заповненні анкет вказали, що сповідують "джедаїзм" - релігію та кодекс лицарів-джедаїв з відомої епопеї "Зоряні війни".

Культ лицарів-джедаїв з популярного фільму Джорджа Лукаса "Зоряні війни" у Великобританії настільки поширений, що минулого року брати Барні і Денієл Джонси заснували Церкву Джедаїв Сполученого Королівства, послідовники якої дотримуються різних джедайських ритуалів.

В ході національного перепису населення 2001 року близько 390 тисяч жителів Англії і Уельсу назвали "джедаїзм" своєю релігією, серед шотландців таких було 14 тисяч. Тим часом, Бюро національної статистики Сполученого Королівства не визнає "джедаїзм" окремою релігією, включаючи його послідовників в число атеїстів.

У Великобританії, в графстві Суррей буде відкрита академія джедаїв. Очікується, що шлях від неофіта до майстра джедая студенти академії пройдуть приблизно за два роки. Їх навчатимуть володінню світловими мечами, технічним наукам, бойовим мистецтвам, а також медитації і нейро-лінгвістичному програмуванню.

Декілька прихильників релігії джедаїв звернулися в ООН з вимогою визнати Силу, в яку вони вірять, офіційною релігією. Підставою для подібного визнання, на їх думку, було те, що за даними останніх переписів населення у Великобританії проживає близько 400 тисяч джедаїв, у в Австралії - 70 тисяч джедаїв, в Новій Зеландії - 53 тисячі, в Канаді - 20 тисяч.

Джерело news.bigmir.net


Інші новини розділу