Куди відправити дітей відпочити? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 19.01.2012 09:42 · Розділ: Цікаві факти

Питання дитячого відпочинку стоїть перед усіма батьками. Влаштувати для дитини веселі і незабутні канікули мріє практично кожен. В той же час, не усі батьки мають можливість разом з дитиною радіти святам. Це ж не Дід Мороз на Новий рік, якого можна запросити в будь-який слушний час. І тут на допомогу татам і мамам приходять дитячі міжнародні табори. Що вже говорити, наші дитячі бази вже відпрацювали свій термін придатності. Сервіс тут залишає бажати кращого.

Для малюка не влаштовуватимуть дитячі лялькові спектаклі, не запрошуватимуть аніматорів і не влаштовуватимуть веселі конкурси. У Підмосковному таборі Ви не побачите шоу мильних бульбашок або інші цікаві програми. При цьому вартість такого відпочинку, у тому разі якщо Ви не полягаєте в різних профспілках, буде досить висока.

Міжнародні дитячі табори надають сьогодні широкий вибір різних послуг для хлопців. Ви можете відправити малюка до Болгарії, Франції, Італії, на Мальту або в Англію. Зробити це можна як в період літніх, так і впродовж зимових канікул. Зимою табору представляють великі різдвяні програми, сюди приїде Дід Мороз, на Новий рік влаштують різні гуляння, конкурси і естафети. Окрім того, що дитина подивиться країну, відвідає численні пам'ятники архітектури, він ще і весело проведе час.

Дід Мороз на Новий рік приїде до нього і сюди, а Ви зможете присвятити час собі. Що стосується літніх канікул, то вибір тут ще більший. Звичайно, в першу чергу йдеться про морські курорти. Не бійтеся відправляти маленьку дитину в таку подорож! Дитячі лялькові спектаклі, різноманітні програми, оглядові екскурсії - в зарубіжних таборах відношення до дитячого відпочинку декілька інше. Тут намагаються не просто придумати дітям графік проживання, а зайняти і зацікавити кожну дитину.

Такі програми, як Шоу мильних бульбашок влаштовуються тут регулярно.

Що ж, вибір залишається тільки за Вами! При виборі курорту враховуйте вік малюка. Якщо ми говоримо про дошкільний відпочинок, то краще вибирати країни з помірним кліматом. У Хорватії або Чорногорії для Вашого малюка будуть підготовлені різні програми і екскурсії, дитячі лялькові спектаклі і відвідування старовинних замків. Для молодіжного відпочинку, краще вибрати Мальту, Болгарію, Англію. Звичайно, таких програм, як Шоу мильних бульбашок хлопці тут не побачать, за те зможуть підтягнути мовні знання, поєднуючи відпочинок з навчанням!

Дед Мороз на Новый год, кукольные спектакли, Шоу мыльных пузырей


Інші новини розділу