Жінки розумніші за чоловіків? Автор: Lesly · Опубліковано: 25.02.2010 17:07 · Розділ: Цікаві факти

На сайті популярної настільної гри Trivial Pursuit пройшла п'ятимісячна вікторина на дев'яти мовах. По її результатах дослідники зробили висновок про інтелектуальну перевагу слабкої статі над сильною.

Загалом, учасники онлайн-конкурсу відповіли більш ніж на 15 мільйонів запитань. При цьому, жінки спромоглися дати більшу кількість правильних відповідей, щоправда їхній відрив від чоловіків був незначним – слабка стать правильно відповіла на 81 тисячу запитань більше.

За підсумками вікторини жінки перемогли, щоправда їхній відрив від чоловіків був незначним
За підсумками вікторини жінки перемогли, щоправда їхній відрив від чоловіків був незначним

Одна з організаторів інтернет-змагання Катріна Лайнс розповіла: "Ми запросили всіх бажаючих вивільнити свого внутрішнього генія, запропонувавши їм відповідати на 100 запитань щодня. Наші вітання жінкам, які старанно боролися за перемогу".

Учасникам вікторини дозволялося обирати сфери, у яких вони б хотіли перевірити свої знання. Перелік конкурсних тем був доволі різноманітним - від історії до спорту і відпочинку.

Натомість, канадські вчені віддають інтелектуальну пальму першості чоловікам. Так, у 2006 році дослідники під керівництвом Філіпа Раштона, психолога з університету Західного Онтаріо провели серію академічних тестів з абітурієнтами обох статей під час вступу до університету. Опрацювавши тестові завдання, науковці встановили, що коефіцієнт інтелекту у юнаків в середньому на 3,6 бала вищий ніж у дівчат.

Джерело: utro.ru


Інші новини розділу