У Львові вкладник, вимагаючи повернення депозиту, залишив доньку у банку Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.04.2009 10:26 · Розділ: Суспільство

Вкладник залишив 4-річну доньку в регіональному управлінні банку Надра в Львові на знак протесту проти відмови у видачі депозиту. Чоловік, прийшовши до банку вимагав повернення грошей; після того, як йому було відмовлено, залишив в приміщенні доньку, мотивуючи це тим, що йому нічим її годувати і хай тепер банк утримує дівчинку.

Співробітники банку по телефону намагались домовитись з вкладником, але той відмовився забрати дитину. Після цього вони звернулися в міліцію, дитина було доставлена в Дитячий будинок N1 в Львові, але увечері того ж дня батьки забрали її.

Нажаль, таким чином йому не вдалось добитись повернення вкладу. Пізніше батько розкаявся у вчиненому, погодившись, що не варто було шантажувати банк, використовуючи власну дитину.

Начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Личаківського райвідділу Львова, Павло Ліхач розповів, що батько дівчинки скаржився, що через неможливість забрати внесок з банку їх сім'я опинилася в скрутному становищі, буквально нема на що купити їжу. Але жителі села Бірки, де живе сім'я, запевняють, що це досить заможні люди.

Джерело bigmir.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.