Seagate Constellation ES: перший вінчестер ємністю 2 ТБ з інтерфейсом SAS 6 Гбіт/с Автор: Andriy · Опубліковано: 25.02.2010 15:10 · Розділ: Техніка

Компанія Seagate розпочала поставки рекордного за обсягом жорсткого диска типорозміру 3,5", оснащеного інтерфейсом SAS 6 Гбіт/с. Максимальний обсяг вінчестера серії Constellation ES досягає 2 ТБ. Також в сімействі представлені моделі, здатні вмістити 500 ГБ і 1 ТБ інформації.

Seagate Constellation ES. Фото взято з сайту ixbt.com
Seagate Constellation ES. Фото взято з сайту ixbt.com

Вінчестери «корпоративного класу» відрізняються підвищеним ступенем надійності та енергоефективності. Вони характеризуються швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв і оснащені 16 МБ кеш-пам'яті. Доступні версії і з інтерфейсом SATA 3 Гбіт/с, розмір буфера яких становить 64 МБ.

За оцінкою виробника, максимальна швидкість передачі даних досягає 150 Мб/с. Підтримка технології PowerChoice забезпечує оптимальний рівень енергоспоживання та тепловиділення пристроїв. Як опцію вінчестери можуть підтримувати апаратне самокодування даних (SED).

Seagate Constellation ES. Фото взято з сайту ixbt.com
Seagate Constellation ES. Фото взято з сайту ixbt.com

Заявлений час напрацювання на відмову складає близько 1,2 млн годин. Виробник супроводжує пристрої п'ятирічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.