Nokia Explore and Share - технологія високошвидкісної передачі даних, поки тільки концепт Автор: Andriy · Опубліковано: 25.02.2010 10:37 · Розділ: Нові технології

Компанія Nokia представила концепт Explore and Share, його розробили фахівці Nokia Research Center в Гельсінкі. Дану технологію ілюструє відеоролик, який вже можна знайти на сайті компанії. Explore and Share дозволяє здійснювати передачу даних по бездротовому каналу на високій швидкості. На демонстрації прототип системи Explore and Share провів передачу цілого музичного альбому з 18 треків з комп'ютера на смартфон Nokia N900 менш, ніж за 10 секунд.

Фото взято з сайту news.ferra.ru
Фото взято з сайту news.ferra.ru

Імовірно, швидкість передачі сягала 10 - 20 Мб в секунду. При цьому, Nokia не розкрила, яка бездротова технологія використовувалася. Це й не NFC (приблизна швидкість - тільки 424 Кбіт/с), не Bluetooth 3.0 HS (3 Мб/с). Скоріше, Explore and Share використовує щось схоже на Wireless USB - швидкість передачі даних по цьому каналу може досягати 15 Мб/с. Або фахівці Nokia Research Center підійшли вже до Bluetooth 4.0, чия теоретична потенційна швидкість передачі даних досягає 60 Мбіт/с. Поки що не ясно, чи збирається компанія найближчим часом реалізувати концепт Explore and Share.

Демонстаційний відеоролик:

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.