Rolls-Royce Ghost від Mansory – занадто не буває Автор: Andriy · Опубліковано: 25.02.2010 13:32 · Розділ: Авто-мото

На автомобільних блогах знайдеться чимало відгуків, в яких критикуються проекти тюнінгової компанії Mansory. Мовляв, «переборщують» хлопці з дизайном, роблять автомобілі для багатих арабських шейхів, які люблять надмірну розкіш і не знають, куди дівати гроші. Швидше за все, тюнінг-версію седана Rolls-Royce Ghost віднесуть до того ж розряду.

Седан Rolls-Royce Ghost. Фото взято з сайту rstcars.com
Седан Rolls-Royce Ghost. Фото взято з сайту rstcars.com

У принципі, щоб зрозуміти причину, достатньо поглянути на фотографії доопрацьованого «Роллс-Ройса». Новий аеродинамічний обвіс, яскраве синьо-жовте забарвлення кузова. У салоні, за словами представників Mansory, з'явилася нова обробка з високоякісної шкіри та замші, вставки з карбону і бамбука, а також світлодіодне підсвічування дверей і панелі приладів. Подобається це чи ні - напевно, справа смаку.

Але залишимо осторонь питання про дизайн і перейдемо до технічних модифікацій. Фахівці тюнінгової компанії оснастили 6,6-літровий дванадцятициліндровий двигун двома збільшеними нагнітачами, оптимізували роботу блоку управління та поставили нову випускну систему, що дозволило збільшити його віддачу з 570 до 720 кінських сил. Максимальний обертовий момент виріс на цілих 240 Нм і досяг 1020 Нм.

Седан Rolls-Royce Ghost. Фото взято з сайту rstcars.com
Седан Rolls-Royce Ghost. Фото взято з сайту rstcars.com

Подібна надбавка дозволила зменшити час, необхідний для розгону з нуля до «сотні», приблизно на пів секунди - до 4,4 секунд, а завдяки відсутності електронного обмежувача швидкості, планка «максималки» відсунулася з 250 до 310 кілометрів на годину.

На цьому тюнер і зупинився. Побачити автомобіль наживо можна буде на моторшоу в Женеві.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.