Почалися поставки SSD SanDisk G3 Автор: Andriy · Опубліковано: 25.02.2010 12:07 · Розділ: Техніка

Корпорація SanDisk оголосила про початок поставок твердотільних накопичувачів SanDisk G3 в роздрібні торговельні мережі Північної Америки і Європи. Новинка позиціонується, як більш продуктивна і надійна альтернатива вінчестера зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв.

Як стверджує SanDisk, накопичувач об'ємом 120 ГБ протягом терміну служби здатний витримати запис до 80 ТБ даних (оцінювати довговічність твердотільних накопичувачів таким параметром, який отримав назву LDE, компанія запропонувала ще в 2008 році).

SSD SanDisk G3. Фото взято з сайту ixbt.com
SSD SanDisk G3. Фото взято з сайту ixbt.com

У накопичувачі застосована система управління флеш-пам'яті ExtremeFFSTM, що сприяє збільшенню швидкості запису і підвищенню довговічності пристрою.

За оцінкою компанії, G3 «відкриває файли» швидше вінчестерів зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об/хв (різниця може досягати двох разів). Для користувача це означає менший час завантаження системи і додатків. Швидкість послідовного читання досягає 220 МБ/с, запису - 120 МБ/с.

Накопичувач SanDisk G3 отримав сертифікат сумісності з Microsoft Windows 7 і підтримує функцію TRIM. Крім того, пристрій сумісний з Windows XP, Windows Vista, Apple Mac OS X Snow Leopard і Linux.

Продажі SanDisk G3 по онлайнових каналах вже почалися. Моделі об'ємом 60 і 120 ГБ коштують $230 і $400 відповідно. За словами виробника, найближчим часом новинка повинна з'явитися в роздрібній торгівлі.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.