Тюнер IND зробив версію BMW M3 спеціально для Нюрбургрингу Автор: Andriy · Опубліковано: 25.02.2010 11:24 · Розділ: Авто-мото

Компанія IND Distribution любить займатися доопрацюванням «заряджених» BMW M3. З-під рук фахівців цього тюнінгового ательє вийшли машини з такими гучними іменами як Dakar Yellow, Red Death, Silverstone II. Полку прибуло - зустрічайте «нюрбургрингську» версію під назвою Green Hell (в перекладі з англ. - «Зелене Пекло»).

BMW M3 Green Hell. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 Green Hell. Фото взято з сайту rstcars.com

На наш погляд, таке ім'я підходить як не можна краще. Під капотом купе знаходиться чотирилітрова «вісімка», яка за рахунок встановлення нового нагнітача ESS VT2-600 і випускної системи Eisenmann Inconel розвиває 600 «коней» (ну чим вам не «пекельний» автомобіль), та й яскраво-зелений колір кожуха двигуна і накладок на повітрозабірники-«зябра» підкреслюють назву.

BMW M3 Green Hell. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 Green Hell. Фото взято з сайту rstcars.com

600-сильний M3 націлений на любителів так званих «трекових днів», тому й технічна начинка у нього відповідна. Підвіска від KW, перемикач від Rogue Engineering, 365-міліметрові гальмівні диски Brembo, заховані за колесами HRE розмірністю 18 дюймів. До того ж тюнер Vorsteiner підкинув аеродинамічний обвіс, який включає передній спойлер-«губу», задній дифузор, а також спойлер на кришці багажника.

BMW M3 Green Hell. Фото взято з сайту rstcars.com
BMW M3 Green Hell. Фото взято з сайту rstcars.com

Ось такий ось вийшов автомобіль. Цікаво, звичайно, у скільки обійшлася така конверсія, проте дана інформація не уточнюється.

Джерело rstcars.com


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.