SanDisk Ultra SDXC об'ємом 64 Гб - найбільш містка SD карта від SanDisk Автор: Andriy · Опубліковано: 24.02.2010 14:28 · Розділ: Техніка

Корпорація SanDisk повідомила про початок поставок карти SanDisk Ultra SDXC об'ємом 64 Гб - найбільш місткої SD карти в історії компанії. SanDisk Ultra SDXC відповідає швидкісному рейтингу Class 4, що гарантує стабільну швидкість читання на рівні 15 Мб/с і дозволяє не тільки записувати і зберігати відео високої роздільної здатності 1080p, але і швидко передавати ці дані на комп'ютер.

SanDisk Ultra SDXC. Фото взято зсайту news.ferra.ru
SanDisk Ultra SDXC. Фото взято зсайту news.ferra.ru

Карти SDXC розроблені на основі нової технології SD 3.0, що дозволяє робити карти об'ємом до 2 Тб. Файлова система exFAT забезпечує можливість запису тривалих відеороликів у форматі високої чіткості (HD). На карті SanDisk Ultra SDXC об'ємом 64 Гб можна зберегти більше 8 годин відео в цьому форматі.

Технологія SD 3.0 в даний момент підтримується невеликою кількістю пристроїв, кількість яких невпинно зростає. Так, на минулій недавно виставці CES компанія Canon оголосила про те, що всі нові відеокамери сімейства VIXIA і фотоапарати PowerShot будуть сумісні з картами SDXC. Широке поширення формату SDXC також обіцяє отримати свою присутність на таких пристроях, як HDTV і Blu-ray програвачі, відеокамери, фотоапарати, мобільні телефони, навігаційні системи та комп'ютери. Також формат SDXC підтримується пристроєм зчитування карт SanDisk ImageMate і може бути використаний для читання карт SDXC в тому випадку, якщо комп'ютер працює під управлінням операційної системи з підтримкою exFAT.

Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC об'ємом 64 Гб доступна для замовлення в офіційному інтернет-магазині компанії SanDisk. Рекомендована вартість становить $349,99. У роздрібних мережах США і Європи пристрій з'явиться найближчим часом.

Джерело news.ferra.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.