Мініатюрний USB-пристрій AppliedSensor Air Monitor дозволяє оцінити якість повітря Автор: Andriy · Опубліковано: 24.02.2010 13:26 · Розділ: Нові технології

Всіляких пристроїв з підключенням до порту USB створено чимало, від звичних зовнішніх накопичувачів до безглуздих «комбайнів», від звичайних дрібничок до незвичних, але потенційно корисних речей. Здавалося б - здивувати нічим. І все-таки продукт, створений фахівцями компанії AppliedSensor, здатний посісти гідне місце в ряду оригінальних USB-пристроїв.

USB-пристрій AppliedSensor Air Monitor. Фото взято з сайту ixbt.com
USB-пристрій AppliedSensor Air Monitor. Фото взято з сайту ixbt.com

Справа в тому, що компанія AppliedSensor спеціалізується на датчиках наявності хімічних речовин у повітрі і модулях контролю якості повітря. До цієї категорії належить і новинка, що отримала назву Air Monitor.

Компактний модуль, що нагадує USB-накопичувач, аналізує наявність в повітрі шкідливих речовин і попереджає користувача про погіршення обстановки.

USB-пристрій AppliedSensor Air Monitor. Фото взято з сайту ixbt.com
USB-пристрій AppliedSensor Air Monitor. Фото взято з сайту ixbt.com

Сенсор виявляє присутність летючих органічних речовин, до яких відносяться промислові відходи, дим, випаровування будівельних, оздоблювальних і миючих матеріалів. Як відомо, підвищений вміст таких речовин у повітрі може негативно позначитися на самопочутті та здоров’ї людини, продуктивності її праці.

Оперативно оцінити якість повітря допомагає світодіодна індикація. Світло зеленого світлодіоду показує, що перевищення допустимої концентрації немає, жовтий колір говорить про те, що повітря забруднене, а червоний вказує на високий ступінь забруднення.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.